Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід

 

Меню сайту
Форма входу

Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
 • Відділ освіти міста
 • ММК міста
 • Профспілка міста
 • ПОІППО
 • Національна гаряча лінія
  ОФІЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ УКРАЇНИ

  Головна » Архів матеріалів

  « 1 2 3 4 ... 8 9 »

       

       Новорічні свята всі діти люблять і чекають з нетерпінням. Адже вони вірять, що саме на Новий рік збуваються всі бажання і мрії. А ще це найрадісніші свята, адже у вихорі цікавих і змістовних заходів весело проходить час. Всі ми, з нетерпінням чекаємо це чудове, радісне і чарівне свято. І, звичайно, підготовка до нього займає весь вільний час. У нашому дошкільному закладі є добра традиція: готуватися до Нового року разом з дітьми та батьками.
       Щороку ми використовуємо різні види оформлення інтер’єру нашого садочка. У ці передсвяткові дні проходить виставка стінгазет та малюнків «Новорічна казка навколо нас». Діти з батьками спільно з педагогами закладу готували вироби до виставки, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях, використовуючи різноманітні техніки образотворчої діяльності. Е.Фромм у роботі «Мистецтво любити» справедливо зазначає, що якщо людина нічого не творить, тоді вона починає руйнувати вже існуюче. Саме період дошкільного дитинства найсприятливіший для художньо-творчого виховання та розвитку особистості. В цей період закладається фундамент творчого розвитку особистості. Кожна робота н ... Читати далі »

  Переглядів: 195 | Додав: Ольга | Дата: 14.12.2018 | Коментарі (0)

       Насильство над дітьми - занадто неприємна річ, щоб думати, тим більше «проектувати» на власну родину і, відповідно, готуватися до нього. Тому батьки рідко вчать дітей, як поводитися, щоб уникнути небезпеки. І коли жахливе відбувається, вони не знають, що робити, чим допомогти дитині, як вилікувати її фізично і морально.
       Серед основних порушень прав діти виділяють такі: «дорослі ображають, погрожують, б'ють дітей», «батьки б'ють за погані оцінки, за неслухняність», «батьки б'ють, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння», "б'ють однолітки, старші хлопці". І це тільки верхівка айсбергу. Як часто дорослі принижують дитину, залишають на самоті зі своїми проблемами, ігнорують, «жартують» так, що дитина відчуває себе незначною, непотрібною.
       Саме з теми різновидів насилля, їх попередження та правильних стратегій родинного виховання 13 грудня на базі ДНЗ відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу для батьків вихованців закладу «Не ображай свою дитину», яке організували та провели практичний психолог Т.С.Московченко та вихователь-методист закладу Г.М.Москаленко.
       Під час заходу батьки розглянули прояви різних видів насилля, виявляли його причини вдома та в колективі, а також мали змогу проаналізувати наслідки некоректних виховний дій та поділитися власним досвідом з даного питання.
       Профілактика жорстокої поведінки, бездоглядності дітей, непорозуміння в сім’ї, розуміння усіма часниками педаго ... Читати далі »

  Переглядів: 155 | Додав: Ольга | Дата: 13.12.2018 | Коментарі (0)

       Колектив дошкільного навчального закладу «Росинка» приділяє багато уваги зміцненню здоров’я своїх вихованців. Цьому сприяють фізкультурні заняття, рухливі ігри, загартування, фізкультхвилинки, прогулянки на свіжому повітрі, валеохвилинки, фізкультурні паузи, ранкова гімнастика, гімнастика пробудження, фізкультурні свята та розваги тощо.
       Педагоги створюють для цього необхідні умови, мотивують і спонукають малят до турботи про здоров’я. Успішність реалізації цього завдання значною мірою залежить від вдалої організації роботи і цікавого заохочення дітей, що досягається, зокрема, використанням нестандартного фізкультурного обладнання.
       Відомо, що на стопах розташована безліч активних точок, стимулюючи їх, позитивно впливаємо на процеси, що відбуваються в організмі. При ходьбі босоніж по «доріжці здоров'я» робимо своєрідний масаж стопи і тим самим тонізуємо весь організм. Використовується принцип зміни різних видів поверхні для впливу на всі біологічно активні точки ступень ніг.
       Оздоровчий масаж стоп покращує кровообіг, підвищує імунітет, знижує втому. Регулярно роблячи масаж стоп, можна кожен день покращувати здоров'я своїх дітей. Тому наші вихователі з задоволенням взяли участь у педагічному аукціоні «Найоригінальніша доріжка здоров'я», яка була націлена на оновлення доріжок здоров’я в кожній ві ... Читати далі »

  Переглядів: 207 | Додав: Ольга | Дата: 11.12.2018 | Коментарі (0)

       З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходила акція «16 днів проти насильства», в рамках якої громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладами освіти проводились заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.
       В ДНЗ «Росинка» було проведено низку заходів, які були направлені на попередження насильства в сім’ї, дошкільному закладі, жорстокого поводження з дітьми та правове виховання учасників освітнього процесу, а саме:

  1. Організовано виставку малюнків «Щаслива дитина у дружній родині».
  2. Випуск інформаційної буклету «Ми проти жорстокого поводження з дітьми».
  3. В кожній віковій групі було оформлено батьківський куточок «Протидія насильству».
  4. ... Читати далі »
  Переглядів: 209 | Додав: Ольга | Дата: 11.12.2018 | Коментарі (0)

       Здоров’я – найцінніше багатство людини, а підтримувати та примножувати його неодмінно потрібно з раннього дитинства. Вчені світу дійшли спільної думки: здоров’я людини залежить в основному від чотирьох факторів: системи охорони здоров’я (10%), генетичної спадковості (20%), стану зовнішнього середовища (20%) та способу життя (50%).
       На жаль, за даними аналізу наукових джерел, наприкінці дошкільного дитинства стійкі нервові розлади фіксуються приблизно в кожної п’ятої, а функціональні – у кожної третьої дитини, що викликає серйозні занепокоєння. Тому велику увагу необхідно приділяти впровадженню в освітній процес навчальних закладів здоров’язбережувальних технологій.
      21.11.2018 року на базі ДНЗ «Росинка» відбувся міський семінар з елементами тренінгу для практичних психологів та соціальних педагогів міста «Використання здоров’язбережувальних технологій у роботі з дітьми», який провели практичний психолог закладу Т.С.Московченко та практичні психологи ДНЗ «Попелюшка» Я.В.Гелюта та ДНЗ «Дюймовочка» О.М.Микитенко. 
       Під час заходу практичні психологи знайомилися з інноваціями у сфері збереження та формування здоров’я дітей, а також випробовували всі методики на собі. Ці ... Читати далі »

  Переглядів: 130 | Додав: Ольга | Дата: 21.11.2018 | Коментарі (0)

       20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційно це свято з’явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя. Це день світового братерства і взаєморозуміння між дітьми та заради дітей. Він присвячений діяльності, спрямованій на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
       З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини у нашому закладі дошкільної освіти пройшов день під назвою: «Спілкування та турбота дарує радість».
       Вихователі дали дітям уявлення про важливість порозуміння між людьми, вміння поступатися заради іншого, спілкуватися, діяти разом, підтримувати та допомагати один одному. Проговорили з малятами про те, що подарунком іншій людині може стати посмішка, тепле слово, вчасно зібрані іграшки, і не обов’язково чекати свята, щоб зробити такий подарунок.
       Робота з дітьми впродовж дня включала такі форми роботи:

  • Бесіда «Ми різні, ми схожі».
  • Пантоміма «Розкажи без слів».
  • ... Читати далі »
  Переглядів: 170 | Додав: Ольга | Дата: 20.11.2018 | Коментарі (0)

       Пріоритетним напрямом сучасної освіти все більше стає підготовка дитини як активного суб'єкта життя, яка вміє творчо розв'язувати проблеми, розуміє цінність і сенс своїх дій, відповідальність за їх наслідки. Заклад дошкільної освіти є першою сходинкою у вихованні і навчанні дитини майбутнього. Саме життя вимагає від нас нових підходів до освітнього процесу, впровадження в нашу практику сучасних інноваційних технологій. Розуміючи своє головне завдання у створенні оптимальних умов для розвитку активності дітей, стимулювання їхньої самостійності й творчості, наші вихователі широко використовують для екологічної освіти творчо-розвивальні технології.
       7 листопада 2018 року в ДНЗ «Росинка» відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу «Метод проектів в еколого-розвивальному вихованні і навчанні дошкільників». Відкрила захід завідувач ЗДО І.Ф.Оськіна.  Вихователь-методист закладу Г.М.Москаленко в своєму виступі охарактеризувала метод проектів як педагогічну технологію. Вихователь дошкільного закладу С.С. Сівак розкрила роль методу проектів у вихованні екологічної культури дошкільників: завдання і значення методу екологічних проектів, варіанти класифікації проектів, основні етапи проекту. Вихователь старшої групи «Дзвіночок» Є.В.Стасенко запросила присутніх на колективний перегляд заняття «Вода - джерело життя. Це підсумкове заняття проекту, який тривав 5 днів. Саме з дитинства потрібно формувати екологічну свідомість дітей, щоб вони могли відчути себе невід'ємною частинкою природи і усвідомити, що кожна краплинка, кожна рослинка, кожна жива істо ... Читати далі »

  Переглядів: 130 | Додав: Ольга | Дата: 07.11.2018 | Коментарі (0)

  Ходить осінь по садах
  Ходить усміхається
  Ніби в казці швидко так
  Кольори міняються.

       Хоч і кажуть, що осінь - сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти осіннім дарам, золотим опалим листям, дощику. Свято Осені в нашому дошкільному закладі — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.
       З 29 жовтня по 2 листопада 2018 року в ДНЗ «Росинка» відбулися осінні святкові ранки у групах передшкільного віку. Святково прикрашена зала творчими роботами педагогів, батьків та дітей, чарівна музика, художнє слово, запальний танок, веселі хороводні ігри – все це сприяло створенню атмосфери тепла і доброзичливості на ранках. Із дитячих вуст звучала подяка працьовитим рукам, що виростили щедрий урожай. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками та короваєм.
       Музичні керівники та вихователі при підготовці до свята врахували індивідуальні особливості та бажання кожної дитини. Слід відзначити велику роль батьків у підготовці та проведенні святкових ранків: гарне святкове вбрання дітей, костюми казкових персонажів, особиста участь у естафетах та інших інтерактивних іграх. Проведені заходи запам’ятались, принесли всім присутнім море позитиву, стали прекрасним матеріалом для формува ... Читати далі »

  Переглядів: 145 | Додав: Ольга | Дата: 02.11.2018 | Коментарі (0)

  Осінь фарби готувала,
  У відерця наливала.
  Змішувала, чаклувала,
  Потім все розфарбувала.
  Придивіться, все довкола
  Стало різнокольоровим!

      Вже стало традицією в нашому дошкільному закладі проводити виставку осінніх поробок з овочів, фруктів, квітів, природних матеріалів. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю.
       В цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою, відповідно і пройшла під назвою «Осінній калейдоскоп». Чого тут тільки не було... Фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об'ємні композиції тощо. І все виготовлене з інтересом, любов'ю та неабиякою фантазією. Музична зала садочка перетворилась на галерею творчості, фантазії та мистецький арсенал вигадки. Зараз наш садок насичений не тільки справжніми ароматами та фарбами осені, а шедеври, створені руками батьків та дітей – милують погляд та дарують радість. Діти та батьки із задоволенням розглядали поробки один одного, ділилися враженнями…
      Хочеться сказати велике спасибі всім батькам, які проявили творчість та прийняли участь в цьому яскравому заході. Запрошуємо всіх бажаючих завітати на нашу виставку і переглянути неповторні експонати.

  ... Читати далі »

  Переглядів: 172 | Додав: Ольга | Дата: 30.10.2018 | Коментарі (0)

       Використання методу проектів в закладі дошкільної освіти мотивує дитину шукати відповіді на її питання, отримуючи в процесі пошуку нові знання та вміння з навичок спілкування, соціальної адаптації. Дорослі, виступають у ролі позитивних лідерів, лише вміло надають відповідні напрями діяльності за допомогою планування. Згладжується бар’єр між вихованням в дитячому саду та сімейним вихованням.
       З 22 жовтня по 26 жовтня 2018 року в ДНЗ «Росинка» проходив Тиждень проектів. В усіх вікових групах закладу проведено різноманітні проекти. А саме:

  • ранній вік гр.«Сонечко», вихователь Н.М.Колісник – «Грибочки для їжачка»;
  • ранній вік гр.«Горобинка», вихователь Г.Б.Біленко - «Наші іграшки»;
  • переддошкільний вік гр.«Кульбабка», вихователь Ю.В.Поліщук, І.О.Семенюта – екологічний проект «Щедра осінь;
  • переддошкільний вік гр.«Вишенька», вихователі А.Є.Биковських, І.О.С ... Читати далі »
  Переглядів: 143 | Додав: Ольга | Дата: 27.10.2018 | Коментарі (0)

       

       22 та 23 жовтня 2018 року вихованці старших груп ДНЗ «Росинка» відвідали кафе «Пломбір», де був проведений майстер-клас «Виготовлення печива та прикрашення смаколиків» від фіналістки шоу «Майстер-шеф» Віроніки Шлендик. Перед початком майстер–класу діти прослухали інструктаж з гігієни готування їжі, помили руки, отримали рукавички. Процес приготування тривав дуже весело, діти з радістю та захопленням готували печиво та креативно прикрасили вафельний торт та свої шедеври. Дошкільники проявили фантазію та виготовили власноруч дійсно оригінальний витвір кулінарії. Отримали море вражень та море позитивних емоцій.

  Вихователь–методист ДНЗ «Росинка» Москаленко Г.М.

  Переглядів: 162 | Додав: Ольга | Дата: 23.10.2018 | Коментарі (0)

       Проблеми фізичного розвитку дошкільнят, зміцнення та збереження їхнього здоров’я ніколи не втрачають своєї актуальності. Відповідно до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про фізичну культуру», «Про охорону дитинства», Базового компоненту дошкільної освіти фізичне виховання дошкільнят спрямоване насамперед на охорону та зміцнення психо-фізичного здоров’я дітей, підвищення захисних сил організму, виховання стійкого інтересу до рухової активності, звички до здорового способу життя, формування життєво-необхідних рухових умінь, навичок та фізичних якостей (швидкість, спритність, витривалість, гнучкість), формування культури здоров’я.
       Відомий філософ Сократ говорив: «Здоров’я – не все, але без здоров’я нема нічого». Тож слід ростити дітей здоровими зараз, щоб не оздоровлювати їх завтра.
      10 жовтня 2018 року в дошкільному навчальному закладі «Росинка» відбувся семінар-практикум для вихователів на тему: «Особливості фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі».
       Метою проведення даного заходу було:

  • підвищити рівень професійної компетенції вихователів щодо збереження та зміцнення здоров'я дошкільнят засобами фізичного виховання;
  • ... Читати далі »
  Переглядів: 152 | Додав: Ольга | Дата: 10.10.2018 | Коментарі (0)

  Хто здоровий, той сміється
  Все йому в житті вдається.
  Він долає всі вершини –
  Це ж чудово для дитини.

       Саме в дошкільному віці закладаються основи гармонійного розвитку особистості, її фізичні досконалості - основи здоров’я, довголіття, формується багато рухових навичок, розвиваються фізичні якості (спритність, швидкість, сила та ін.). Своєчасне та успішне формування рухової функції людини, особливо в дошкільний період її життя, має першочергове значення для повноцінного фізичного розвитку.
       2 жовтня 208 року в ДНЗ «Росинка» відбулося спортивне свято «Ми зі спортом дружимо». До цього свята дівчата та хлопці підготувалися з усією відповідальністю. Діти пройшли багато випробувань: біг з предметом, стрибки через «купини», стежку з перешкодами, змагалися з клоуном Ніком на швидкість і багато іншого.

       Навчилися радіти перемогам друзів і не засмучуватися, якщо трохи не встигли. Свято пройшло весело, діти були активні. Всі учасники подорожі отримали позитивний емоційний заряд та радість. А по закінченню свята діти отримали солодкі призи.

  Вихователь ДНЗ & ... Читати далі »

  Переглядів: 173 | Додав: Ольга | Дата: 02.10.2018 | Коментарі (0)

       Проблема морально-духовного виховання особистості завжди була однієї з актуальних, а в сучасних умовах вона набуває особливого значення. Аналіз психолого-педагогічної літератури свідчить про те, що вихованню духовності було приділено чимало уваги. Багато з цих досліджень були проведені давно, що свідчить про те, що ця проблема завжди вважалася важливою при вихованні кожного громадянина. Даною проблемою переймаються педагоги у ДНЗ «Росинка».
       1 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання Школи передового педагогічного досвіду «Сучасні підходи до духовно-морального виховання дошкільників» під керівництвом Л.О.Курило на тему «Сучасні тенденції розвитку духовно-морального виховання дошкільників». На засіданні були присутні начальник відділу у справах дітей та молоді Т.В.Оробченко, представники педагогічної спільноти усіх дошкільних закладів міста, протоієрей Свято-Миколаївського собору Микола Попльонтаний, студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії. Відкривала засідання вихователь-методист ДНЗ «Росинка» Г.М.Москаленко, яка розкрила місце духовно-морального виховання у Базовому компоненті дошкільної освіти, програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», критерії та показники морально-духовного виховання дошкільників, охарактеризувала й рівні морально-духовної вихованості дітей. Керівник ШППД, вихователь середньої групи, яка використовує в своїй роботі програму «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях» Л.О.Курило, розкрила особливості ... Читати далі »

  Переглядів: 159 | Додав: Ольга | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)

       В нашому дошкільному закладі стало традицією вітати на початку навчального року маленьких вихованців, яким виповнилося три роки. 28 вересня 2018 року пройшла розвага «Посвята в дошкільнята», під час якої дітей молодших груп урочисто вітали і приймали до лав дошкільників. Саме їм присвячене казкове дійство, яке було наповнене іграми, змаганнями, танцями та піснями. Під час свята діти вирушили в уявну подорож у Країну Знань, де зустрілись із казковими героями та навчились в ігровій формі розв'язувати цікаві завдання, відгадувати загадки, допомагати друзям у біді. Вихователі та діти старшої групи побажали дівчаткам і хлоп’яткам цікавих зустрічей, приємних несподіванок в казковій країні дитинства. Молодші дошкільнята отримали позитивні емоції від свята, а по завершенні дозвілля отримали солодкі подарунки і організували фотосесію.

  Вихователь-методист ДНЗ «Росинка» Москаленко Г.М.

  Переглядів: 155 | Додав: Ольга | Дата: 28.09.2018 | Коментарі (0)

       У житті кожної дитини настає той час, коли вона вперше переступає поріг дитячого садка. Адже дошкільна освіта є обов’язковою, відповідно до ст. 4 Закону України «Про дошкільну освіту».
       20 вересня 2018 року в ДНЗ «Росинка» практичним психологом закладу Т.С.Московченко було проведено семінар-практикум для батьків новоприбулих дітей «До садочка веселою ходою». Темою семінару стала проблема адаптації дітей до умов дошкільного закладу.
       Для малюка дитячий садок – це новий, ще невідомий простір, нове оточення й нові стосунки; потрапивши сюди, дитина змушена до всього пристосовуватися. Прийшовши до дошкільного закладу, малюк потрапляє в нові соціальні умови, зустрічається з новим середовищем, змінює звичний розклад та спосіб життя. Але все ж таки початок відвідування дошкільного закладу – це не тільки нові умови життя й діяльності, а й нові контакти, оточення, нові взаємини, обов’язки. Це надзвичайно напружений період, який потребує від малюка активних психічних і фізичних форм пристосування, адаптації.
       Проблема адаптації до умов дошкільного закладу виникає чи не в кожної дитини будь-якого віку, коли вона вперше приходить до дошкільного садка і саме від злагодженої взаємодії батьків, педагогів і найближчого оточення дитини залежить наскільки легко чи важко малюк буде переживати цей складний і надзвичайно важливий період. ... Читати далі »

  Переглядів: 169 | Додав: Ольга | Дата: 21.09.2018 | Коментарі (0)

       19 вересня 2018року відбулися загальні батьківські збори в ДНЗ «Росинка».
       Взаємодія дитсадка і родини - необхідна умова успішного гармонійного розвитку дитини. Одна з ефективних традиційних форм такої співпраці є батьківські збори.
       Розпочався захід із виступу завідувача закладу дошкільної освіти І.Ф.Оськіної, яка, проголосивши вступне слово, познайомила батьків з планом роботи закладу на навчальний рік та проаналізувала попередній. Батьки отримали подяки за виховання діток та батьківську підтримку і небайдуже ставлення до життя дошкільного навчального закладу. Доповнила виступ керівника, вихователь-методист Г.М.Москаленко, доповіддю «Режим дня дошкільника – запорука успіху».
       Науково-технічний прогрес розвивається із величезною швидкістю, а діти не тільки не відстають від батьків у пізнанні нових технологій, а й часто навіть випереджають їх. Ось і тепер вихованці спробували себе в ролі відеоблогерів та презентували один з режимних моментів – заняття. Батькам була надана можливість побачити результати освітньої діяльності своїх малюків у формі міні-виступів дітей та педагогів, які склалися у повноцінний сюжетний відеоряд.
       Також цього року педагоги дитсадка поєднали загальні батьківські збори з тематичною виставкою «Спорт - це дружба! Спорт - це сила! Спорт дає всім дітям крила». Діти спільно з батьками за допомогою технік образотворчої діяльності представили своє бачення важливості здорового способу життя та спорту для себе та своєї ... Читати далі »

  Переглядів: 140 | Додав: Ольга | Дата: 20.09.2018 | Коментарі (0)

  Головне — здоровим бути —
  Це потрібно всім збагнути!
  Бо як є здоров’я й сила,
  То весь світ людині милий.

       З 08.09.2018 року по по 14.09.2018 року у ДНЗ «Росинка» пройшов Олімпійський тиждень. Олімпійський тиждень — це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.
       Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Проходив тиждень під загальним девізом: «Здорова дитина – щаслива країна».
       В усіх дошкільних групах проводились спортивні ігри, змагання, бесіди на спортивну тематику, заняття як звичайні, так і сюжетні, тематичні; спортивні розваги тощо.
       Використовуючи інноваційні підходи до занять з фізкультури, основ здоров'я та використовуючи, яскраве й багатоваріативне фізкультурне обладнання під час проведення різних форм роботи з фізичного виховання, педагоги формують стійкий інтерес дітей до занять фізичними вправами та дотримання основ здорового способу життя. Протягом тижня проводиться ряд фізкультурно-оздоровчих заходів з використанням сучасних здоров'язбережувальних технологій. Були проведені спортивні розваги для дітей усіх вікових груп.
       Крім цього з вихованцями проводяться щоденно ранкова гімнастикиа на св ... Читати далі »

  Переглядів: 166 | Додав: Ольга | Дата: 14.09.2018 | Коментарі (0)

       13 вересня 2018 року у Полтавському національному педагогічному університеті ім.В.Г.Короленка пройшов регіональний науково-практичний семінар у формі майстер-класу клінічного психолога, системного психотерапевта, доктора психологічних наук професора Віденського університету Зиґмунда Фройда, Сальваторе Джакомуцці з теми «Емоційний інтелект і системний менеджмент у роботі психолога».
       Практичний психолог ДНЗ «Росинка» Т.С.Московченко разом із колегами м. Горішні Плавні прийняла участь у майстер класі. Його доповідь стосувалася особливостей емоційного інтелекту та системної архітектури прийняття рішення. Професором піднімались цікаві питання, що стосуються новітніх досліджень, інноваційних методів у роботі психолога. Отримані знання вже впроваджуються у практичну роботу закладу ДНЗ «Росинка» і позитивно впливають на вихованців, батьків та педагогів.

  Практичний психолог ДНЗ «Росинка» Московченко Т.С.

  Переглядів: 131 | Додав: Ольга | Дата: 13.09.2018 | Коментарі (0)

  Чудовий день. Ясна пора.
  Легенький вітерець на крила.
  Сьогодні українська дітвора
  Повсюди двері знань відкрила!
  Розумні люди - міць держави!
  Тож набирайтесь, діти, знань,
  Щоб Україна мала славу
  Країни здійснених бажань!

       Ось і промайнуло яскраве, веселе літо та прийшов вересень - початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі. 1 Вересня - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. В нашому садочку воно розпочалося зі свята «Пригоди лісових звірят». До малят завітали звірята з Лісової школи Вовчик, Зайчик, Їжачок. Дошкільнята розказували вірші, співали пісні, грали в ігри, відгадували загадки, танцювали. Свято пройшло на високому емоційному рівні. Діти були активними, жвавими, веселими і завзятими. Отримали солодкі подарунки від казкових героїв та заряд позитивної енергії на весь навчальний рік.

  Вихователь-методист ДНЗ «Росинка» Москаленко Г.М.

  Переглядів: 124 | Додав: Ольга | Дата: 03.09.2018 | Коментарі (0)

  Переглядів: 114 | Додав: Ольга | Дата: 01.09.2018 | Коментарі (1)

  Сьогодні день дитинства - гарне свято!
  І мирне сонечко згори нам шле привіт.
  Пісень і радості, та щастя так багато...
  Цей гарний день святкує цілий світ!

       Перший день літа - як же довго чекали діти це свято... Адже тільки в дитинстві ми віримо в диво, в казку і це почуття зберігається в душі кожного з нас, адже тільки тоді на вулиці світить найясніше і найпроменистіше сонце. Навколо ростуть найвищі дерева, найкрасивіші квіти. Цей день немов нагадування нам дорослим, що всі діти, які живуть на планеті повинні жити в мирі! Повинні бути щасливими незалежно від національності та кольору шкіри! Адже тільки від нас дорослих залежить яким буде завтрашній день для наших дітей!
       1 червня 2017 року у ДНЗ «Росинка» відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
       Веселу атмосферу свята створили казкові герої, які смішили дітей, гралися з ними, показували фокуси, співали, танцювали впродовж всього дня. Підсумком був флеш-моб «Ми діти твої, Україно!» та солодкі подарунки.
       Щасливі посмішки малюків стали найвищою оцінкою проведених заходів.

  ... Читати далі »

  Переглядів: 155 | Додав: Ольга | Дата: 01.06.2018 | Коментарі (0)

     

       Ось і закінчився навчальний рік. У нашому закладі 24 та 25 травня 2018року пройшли випускні ранки для вихованців старших груп. Ще недавно крихітками-малюками вони прийшли в садок за ручку з мамою і татом, а тепер в їх житті настане нова, шкільна, пора. І ми проводили в школу наших улюблених, які стали такими вже дорослими і серйозними, діток.
       Свята пройшли в теплій «сонячній» атмосфері. Наші випускники «подорожували» на машині часу, показували свої таланти: пісенні, танцювальні, артистичні. Звичайно, самим урочистим моментом було вручення випускникам дипломів, а також медалей.
        Вітаємо всіх малят з першим випуском, бажаємо, щоб їхні мрії здійснилися. А батькам зичимо терпіння й розуміння. Також щиро вітаємо працівників дошкільного закладу з ще одним випуском. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба!

  Вихователь ДНЗ «Росинка» Поліщ ... Читати далі »

  Переглядів: 202 | Додав: Ольга | Дата: 26.05.2018 | Коментарі (0)

  Повідомлення

       ДНЗ «Росинка» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області отримав ліцензію у сфері дошкільної освіти.

  Короткий зміст розпорядження

   

  Повний зміст розпорядження читайте на офіційному сайті Полтавської ОДА>>

  Переглядів: 146 | Додав: Ольга | Дата: 15.05.2018 | Коментарі (0)

       З метою якісного виконання вимог нормативно-правових актів щодо організації дій з реагування на загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту дітей та працівників закладу від їх наслідків, практичного відпрацювання дій за призначенням об'єктових органів управління та сил цивільного захисту (ЦЗ) ДНЗ «Росинка», відповідно до річного плану підготовки об'єктової системи ЦЗ закладу 11 травня 2018 року проведене об'єктове протипожежне тренування, під час «Тижня безпеки дитини» з 7 по 11 травня, спільно з 17 пожежно-рятувальною частиною м.Горішні Плавні.
        Тема тренування: «Проведення евакуаційних заходів при виникненні задимлення на харчоблоці», на якому відпрацьовувались питання оповіщення, евакуації персоналу та дітей з будівлі і імітації гасіння пожежі пожежним відділенням.
        Перед тренуванням проведені інструктажі з техніки безпеки при виникненні пожежі, а також заняття з дітьми по правилам пожежної безпеки та діям під час виникнення даного виду надзвичайних ситуацій, адаптовані до дошкільної вікової категорії. В стислий термін проведено відпрацювання комплексу заходів по забезпеченню евакуації учасників освітнього процесу закладу.
       Задум протипожежного тренування (евакуація з елементами пожежогасіння) дав змогу відпрацювати дії персоналу при виникненні НС та проведення евакуаційних заходів в повному обсязі. На підведенні підсумків керівником протипожежного тренування І.Ф.Оськіною позитивно відмічено злагоджені дії евакуа ... Читати далі »

  Переглядів: 185 | Додав: Ольга | Дата: 11.05.2018 | Коментарі (0)

       Вступ до школи – надзвичайно відповідальний момент і для дитини, і для її батьків. Практичний досвід психологічного обстеження дітей показує, що не всі діти незалежно підготовлені до успішного входження у навчальну діяльність у школі.
       Тому протягом квітня 2018 року у ДНЗ «Росинка» практичним психологом закладу Т.С.Московченко було проведено психологічне обстеження дітей старшого дошкільного віку на предмет визначення рівня психологічної готовності дітей до навчання у школі. Результати обстеження показали, що більшість дітей мають достатній рівень готовності до навчальної діяльності.
       Психологічна готовність до шкільного навчання складається з багатьох компонентів. Передусім у дитини має бути бажання йти до школи, тобто, мотивація до навчання. У неї має бути сформована соціальна позиція школяра: вона повинна уміти взаємодіяти з ровесниками, виконувати вимоги вчителя, контролювати свою поведінку. Для дитини навчання у школі має бути джерелом позитивних емоцій, адже це допоможе їй знайти свої місце серед однолітків, підтримати впевненість у собі та у власних силах.
       Тому педагогічний колектив ДНЗ «Росинка» разом із батьками своїх вихованців всіляко сприяє створенню позитивного уявлення дітей про школу, навчання. Створює умови для того, щоб малюки вміли, любили і хотіли вчитися, адже це – запорука формування успішної особистості.

  Практичний психолог ДНЗ ... Читати далі »

  Переглядів: 145 | Додав: Ольга | Дата: 05.05.2018 | Коментарі (0)

       27 квітня 2018 року відбулося чергове засідання педагогічної студії «Еколого-розвивальне виховання і навчання дошкільників», керівником якої є вихователь-методист ДНЗ «Росинка» Г.М.Москаленко, відповідно до плану роботи міського методичного кабінету та плану роботи закладу.
       Форма роботи -  методичний фестиваль, прерогативою якого є активний обмін напрацьованого матеріалу. Тема засідання - «Створення еколого-розвивального середовища через сучасне методично-дидактичне забезпечення».
       
  Проблема екології є однією з найактуальнішою проблемою сьогодення для кожного жителя нашої планети. Майбутнє людства знаходиться у прямій залежності від екологічної культури особистості. Тому одним із найважливіших завдань, які стоять перед педагогами є формування екологічної культури особистості. Від виховання у дітей культури спілкування із природою формування в них відповідальності та активності щодо її збереження у майбутньому, буде залежати здоров’я та життєдіяльність людства. Немає сумніву в тому, що екологічне виховання треба розпочинати вже ... Читати далі »

  Переглядів: 167 | Додав: Ольга | Дата: 27.04.2018 | Коментарі (0)

       

       26 квітня 2018 року року відбувся міський ярмарок педагогічних технологій «Творчі сходинки освітян Горішніх Плавнів». Це як завжди грандіозне дійство. Переглядаючи витвори творчості і фантазії моїх колег, які не тільки сьогодні, а й попередні роки підтверджують, що всебічний розвиток особистості – це основа представлених робіт. Педколектив ДНЗ «Росинка» презентував творчі надбання за 2017/18 навчальний рік. Матеріали радують і дивують розномаїттям тем, інноваційних технологій, порушенням справді хвилюючих проблем і представлені різні шляхи їх розв’язання. Особливо це актуально в умовах освітньої реформи «Нова українська школа», що здійснюється Міністерством освіти і науки України, важливим завданням якої є забезпечення наступності між ланками освіти. Ми впевнені, що більшість представлених матеріалів стануть у нагоді в практичній роботі з дітьми, допоможуть забезпечувати безтурботне, щасливе дитинство нашим вихо ... Читати далі »

  Переглядів: 131 | Додав: Ольга | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

       Вже стало традицією на початку весни проводити місячник благоустрою. З метою забезпечення належного стану території закладу, покращення навколишнього середовища усі учасники освітнього процесу ДНЗ «Росинка»: працівники закладу, вихованці, батьки долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля».
       Висаджено саджанці дерев, перекопано клумби, на яких висіяно насіння квітів, приведено до ладу всю прилеглу територію. Вихователями проведено комплекс заходів, спрямованих на виховання екологічної свідомості дітей, а саме: тематичні заняття, екологічні конкурси, акції, бесіди та інше.
       Відомий вислів: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», нажаль не усіма дотримується. Тому ми дбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже чисте довкілля – це найперше здоров’я і краса нашої нації. Закликаємо всіх дорослих і дітей: «Бережіть природу, не забруднюйте її і не дозволяйте забруднювати іншим!»

  Вихователь – методист ДНЗ «Росинка» Москаленко Г.М.

  Переглядів: 129 | Додав: Ольга | Дата: 25.04.2018 | Коментарі (0)

     

       У кожному краї є місце, де можна познайомитися з його історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї, побут, побачити цікаві і дивовижні речі, познайомитись із життям та діяльністю його видатних людей. В рамках співпраці дошкільного закладу «Росинка» з Горішньоплавнівським історико-краєзнавчим музеєм вихованці старших груп «Кульбабка», «Вишенька» та середньої групи «Дзвіночок» вирушили на екскурсію, метою якої є розвиток у дітей пізнавальних здібностей вихованців, творчої уяви; формування передумови пошукової діяльності, виховання дбайливого ставлення до живої природи, повагу до історичного минулого та гордість за сьогодення нашого міста.

   

  ... Читати далі »

  Переглядів: 104 | Додав: Ольга | Дата: 23.04.2018 | Коментарі (0)