Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід

 

Меню сайту
Форма входу

Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
 • Відділ освіти міста
 • ММК міста
 • Профспілка міста
 • ПОІППО
 • Національна гаряча лінія
  ОФІЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ УКРАЇНИ

  Головна » Архів матеріалів

  « 1 2 ... 5 6 7 8 9 »

  Переглядів: 343 | Додав: Ольга | Дата: 05.03.2016 | Коментарі (0)

       25.03.2016 року вихователі ДНЗ «Росинка» взяли участь в тренінгу «Розвиток дослідницьких умінь у дітей дошкільного віку»
  Ведуча: Токаренко Надія Миколаївна, методист КПМ ПОІППО
  Категорія учасників: вихователі ДНЗ «Росинка»
  Мета: ознайомити з методиками розвитку дослідницьких умінь у дітей дошкільного віку, опанувати методи та прийоми стимулювання дітей до дослідницької діяльності.
  Завдання:

  • визначити сутність понять: «маніпулювання», «експериментування», «дослідження», «дослідницька позиція», відповідність їх етапам розвитку дітей дошкільного віку;
  • допомогти педагогу усвідомити прояви дослідницької позиції та способи її актуалізації у дітей дошкільного віку;
  • сформувати в учасників практичні навики розвитку у дітей самостійного мислення, дослідницьких прийомів і методів: вміння в новій для себе ситуації самостійно побачити й поставити проблему, розглянути її системно, висунути свої гіпотези, обґрунтувати їх і запропонувати варіанти рішення;
  • допомагати стимулювати позитивні прагнення до дослідницької діяльності в сфері своїх інтересів;
  • ... Читати далі »
  Переглядів: 221 | Додав: Ольга | Дата: 25.02.2016 | Коментарі (0)

       23.02.2016 року в ДНЗ «Росинка» відбувся тренінг для педагогів «Тривожна дитина»
  Ведуча: Фарафонова Марина Владиславівна, практичний психолог ДНЗ «Росинка».
  Категорія учасників: вихователі ДНЗ «Росинка»
  Мета:

  • розкрити значення терміну «тривожність» та основні причини виникнення тривожності у дітей;
  • ознайомити вихователів з можли¬вими способами виявлення тривожних дітей;
  • відпрацювати навички ефективної взає¬модії з тривожними дітьми.
  Переглядів: 158 | Додав: Ольга | Дата: 23.02.2016 | Коментарі (0)

  Правда в світі є дуже проста:
  Сонце землю теплом зігріває.
  А людину – її доброта
  І любов у житті прикрашає.

       День спонтанного прояву доброти — молоде, але дуже важливе для всього суспільства свято. Його ініціювали міжнародні благодійні організації з метою об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети незалежно від їх громадянства, віросповідання, національності. Цей день — ще один привід замислитися про справжні цінності нашого життя, про те, що доброта здатна зцілити кожного, хто її виявляє. Тому спонтанні прояви доброти мають стати звичкою кожного.
       17 лютого в Україні відзначили Міжнародний день спонтанного прояву доброти. З цієї нагоди у Комсомольську відбулась міська масштабна акція "Епідемія доброти", яку підтримали міський відділ освіти, міський методичний кабінет, усі дошкільні навчальні заклади Комсомольська.
       З вихованцями нашого закладу були проведені цікаві заняття доброти, бесіди: "Доброму всюди добре", "І дерево і людина все сподівається на доброту твою", "Людина починається з добра", "Добро і зло" , з метою формування у дітей понять: бути добрим - це бережливо ставитись до слабших за себе, до своїх рідних, до людей, до всього живого на землі. Цього дня вихованці груп повинні були згадати вдома, разом з батьками, свої добрі вчинки, щоб розповісти про них один одному в садочку. Також, разом з вихователя ... Читати далі »

  Переглядів: 343 | Додав: Ольга | Дата: 17.02.2016 | Коментарі (0)

       З кожним роком все більше дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей. 8 лютого оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету. Щорічна кампанія в Україні проходить у підтримку Європейського Дня безпечного Інтернету та покликана привернути увагу суспільства до цієї проблеми, розказати батькам про ті ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в Інтернеті, та як захистити себе від цих ризиків. Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.
       З 8 лютого по 12 лютого 2016 року в ДНЗ « Росинка» проходив тиждень інформаційної безпеки «Я й безпечний Інтернет».
       Протягом цього тижня в нашому дошкільному закладі було проведено ряд заходів для дітей, батьків, вихователів спрямованих на безпечну роботу в Інтернеті.

  1. ... Читати далі »
  Переглядів: 261 | Додав: Ольга | Дата: 15.02.2016 | Коментарі (0)

  «Кожна подорож у природу є уроком мислення,
  уроком розвитку розуму».
  В.О. Сухомлинський 

       Світ рослин привертає увагу дітей своїм різноманіттям в різні пори року. В нашому дитячому садочку створені такі умови, щоб кожна дитина мала змогу не тільки спостерігати за рослинами, а також приймати участь у їх вирощуванні.
       Для того, щоб показати знайомий світ з несподіваного для малюка погляду, щоб діти полюбили і зрозуміли природу, виросли добрими, чуйними, ми намагаємося оживити для них увесь світ. Природне середовище дає змогу активізувати пізнавально-мовленнєву та трудову діяльність. Праця в природі позитивно впливає на дітей, викликає у них подив і захоплення, бажання більше дізнатися. Діти дуже люблять доглядати рослини, самостійно спостерігати, досліджувати, вчаться розуміти взаємозв’язок у природі. З цікавістю пізнають життя рослин і тварин. І, головне, діти вчаться відповідно ставитись до природи.
       Город на підвіконні є не даниною традиціям або моді, а проста потреба дитини стати ближче до природи. Доглядаючи за рослинами протягом всього перебування в закладі, діти спостерігають за тим, які з них ростуть швидше, порівнюють форму і колір, визначають умови, необхідні для росту і розвитку рослин, тому це ще й чудовий пізнавальний матеріал.
       Свої перші найяскравіші, незабутні враження людини отримує від чарівного світу природи: височенного синьо – голубого неба, яскравого сон ... Читати далі »

  Переглядів: 209 | Додав: Ольга | Дата: 05.02.2016 | Коментарі (0)

       27 січня 2016 року відбулося чергове засідання школи передового педагогічного досвіду «Стежинами духовності» з морально-духовного виховання дошкільників – керівником якої є Л.О.Курило. Відбулася зустріч слухачів в Полтавській місіонерській семінарії за участі протоієрея Миколая Попльонтаного, протоієрея Георгія Коваленко.
       Метою заходу є поглиблення знань педагогів про історичні витоки народних свят, традиційних ритуалів та обрядів зимового циклу, виховання в дітей бажання вивчати та відроджувати українські звичаї, традиції, обряди, які є духовними скарбами українського народу.Щоб діти стали творцями своєї долі, необхідно, аби вони міцно засвоїли духовність, культуру рідного народу, глибоко перейнялися його національним духом, способом життя і мислення.
       У заході прийняли участь 35 педагогів дошкільних навчальних закладів міста. Священнослужителі розповіли про зимові православні свята: Введення в храм Пресвятої Богородиці, Святителя Миколая Чудотворця, Різдво Христове, Преподобної Меланії Римлянки, Святителя Василія Великого, Водохрещі та Стрітення Господнє. Учасники семінару мали можливість прослухати цікаві доповіді, а також обговорити основні питання щодо запропонованої теми та шляхів подальшої співпраці.
       На завершення у виконанні чоловічого хору Полтавської місіонерської духовної семінарі, під керівництвом студента 3-го курсу богословсько-місіонерського факультету, прозвучали колядки.

  Переглядів: 186 | Додав: Ольга | Дата: 27.01.2016 | Коментарі (0)

  Стоїть запашиста ялинка у хаті,
  За стіл вже сідають усі,
  Ми друзям так раді на нашому святі,
  Вітання звучать голосні:
  Бажаємо щастя, здоров'я, наснаги,
  Багатства, надії, тепла,
  Щоб кожну хвилину у вашому серці
  Любов нескінченна жила!

       14 січня в ДНЗ «Росинка» відбулось святкуваання трьох зимових свят: Різдва Христового, старого Нового року та Водохреща. Свято пройшло за всіма українськими традиціями. Розпочалися святки із театралізованої вистави за участю педагогів та вихованців, які веселим гуртом завітали до господинь Л.О.Курило і О.А.Фень в імпровізовану українську хатину та привітали їх у своїх святочних піснях, побажали доброго, щедрого врожаю, миру й злагоди.
       На свято були запрошені студенти Полтавської місіонерської семінарії, які також прийняли участь в святі. Протоієрей Миколай привітав усіх зі святами. Глядачі ніби потрапили у минуле та на власні очі побачили, яких традицій у святкуванні дотримувались наші пращури. Колориту свята додали українські костюми, в які були одягнені герої вистави. Святкова зала закладу була прикрашена. Вишиті рушники, стіл, накритий вишитою скатертиною, коровай, калачі, новорічна ялинка, яскраві малюнки зими та Різдва Христового, виточені сніжинки - все це створило атмосферу родинності та душевного тепла.
       Для дітей була проведена ігрова програма з народними іграми та піснями. Завдяки цьому заходу вихованці ще більше розширили свої знання про звича ... Читати далі »

  Переглядів: 178 | Додав: Ольга | Дата: 14.01.2016 | Коментарі (0)

       Адміністрація і весь колектив дошкільного навчального закладу "Росинка" вітає Всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!! Бажаємо всього найкращого!!!

  Хай буде Новий Рік Схожий на диво,
  Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
  Щоб здійснилися задуми і мрії,
  І щастям повнились надії!!!!

  Переглядів: 184 | Додав: Ольга | Дата: 28.12.2015 | Коментарі (0)

      Святково та весело пройшли новорічні ранки в садочку. Цього року з особливим настроєм колектив закладу підійшов до підготовки святкування Нового року. Для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме: здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат приміщень закладу новорічними атрибутами. Вихователі виготовили цікаві плакати, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосферу, розмалювали шибки вікон казковими героями. Дід Мороз, веселі зайченята, сніговики що ранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року. Святковіноворічні ранки для усіх вікових груп почалися 21 та закінчилися 24 грудня. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід (музичні керівники Л.О.Наминас, Н.В.Онуфрей) створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям та батькам. Діти з задоволенням співали, танцювали, грали в ігри, водили хороводи. Ні одне новорічне свято, в дитячих садочках, не проходить без віршів. Та це й правильно, адже Дід Мороз без віршів починає сумувати, бо так любить, коли діти їх розповідають. Захопленню не було меж. Та найбільше малюки чекали на діда Мороза і Снігуроньку, які привітали всіх з Новим роком та роздали діткам подарунки. Новорічні ранки завершились та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам і батькам на цілий рік.

  Переглядів: 224 | Додав: Ольга | Дата: 25.12.2015 | Коментарі (0)

       У нас, в Україні, усе відбувається тихо-тихо. У ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Миколай і так само нечутно кладе переважно під подушки, а іноді у черевички сплячої малечі жадані дарунки. І що характерно – саме ті дарунки, які собі намріяли слухняні хлопчики й дівчатка. Звідки Миколай знає, що кому потрібно? Взагалі-то напередодні чарівної ночі належиться написати лист-прохання до святого, покласти записку на вікно і сподіватися на здійснення мрії: чи то Ангел, чи то яка пташка-невеличка той лист забере. І Миколай точно знатиме, чого від нього сподіваються.
       Але якщо малюк ще цілком неписемний, то святий і так здогадається. Вихованці нашого садочка вивчили вірші та пісні до Дня Святого Миколая, розфарбували чобітки нетрадиційними методами малювання. Діти свято вірять в існування цього доброго захисника і намагаються не гнівити Святого Миколая, який знає про все.

  Є свято гарне в Україні. Є свято казки чарівне.
  Що Миколай в святій ряднині слухняним ласощі несе.
  Це свято раз буває в році. Воно нікого не мине.
  Бо Миколай Святий із неба. В оселю кожну зазирне.

  Переглядів: 179 | Додав: Ольга | Дата: 19.12.2015 | Коментарі (0)

       Разом з дітьми в садочку ми живемо за таким девізом: «Ми різні, як фарби акварелі, але всі дружні та веселі».
       Термін «нетрадиційний» - означає використання матеріалів, інструментів, способів малювання, які не є традиційними, широко відомими. Існує безліч технік нетрадиційного малювання, їх незвичайність в тому, що вони дозволяють дітям швидко досягнути бажаного результату.
       Досвід показує, що малювання нетрадиційними матеріалами дозволяє дитині:

  • отримувати незабутні позитивні емоції;
  • активізувати художній потенціал;
  • привчитися до творчості;
  • розвивати думки (як ще можна зобразити? як інакше?);
  • розвивати самостійність;
  • розвивати уявлення;
  • розвивати дрібну моторику рук;
  • ... Читати далі »
  Переглядів: 195 | Додав: Ольга | Дата: 15.12.2015 | Коментарі (0)

       З метою подолання проблеми насилля в сімї та дитячому середовищі, формування правової свідомості підростаючого покоління проводилась акція «16 днів проти насильства».

  Історія акції….

       Насильство в сім’ї або родині залишається серйозною проблемою для усіх держав-учасниць ООН, незалежно від регіону, мирного часу, культури, конфліктів або стихійних лих.
       Воно набуває багатьох форм та занадто часто суспільство заплющує на нього очі. Щоб зупинити насильство у сім’ї необхідна консолідація зусиль урядів, парламентів, місцевих структур та громадськості.
       З 1991 р. у більш ніж 100 країнах світу проходить Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства», що була ініційована Всесвітнім інститутом жіночого лідерства. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.
       Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

  25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.
  29 листопада – Міжнародний день захисників прав жінок.
  1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом.
  2 грудня ... Читати далі »

  Переглядів: 280 | Додав: Ольга | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

   

       Розвиток креативності як здатності до творчості набуває сьогодні такої значущості тому, що вона є базовою якістю особистості, її ядром, центральною характеристикою.

  Ведуча: Токаренко Надія Миколаївна, методист КПМ ПОІППО
  Категорія учасників: вихователі ДНЗ «Росинка»

  Мета: поглибити теоретичні знання про розвиток креативності у дітей дошкільного віку, методами та прийомами стимулювання дітей до креативності.

  Завдання:

  • розкрити поняття "креативність", "стереотип", "інерції мислення", значення креативного розвитку у дітей дошкільного віку;
  • вправляти у визначенні якостей креативної особистості та її проявів;
  • розвивати у учасників швидкість, гнучкість, точність, оригінальність мислення, уяву;
  • ... Читати далі »
  Переглядів: 201 | Додав: Ольга | Дата: 03.12.2015 | Коментарі (0)

       Кривдженням дитини ми називаємо поведінку та дії, які призводять чи можуть призвести до шкоди розвитку та здоров’ю дитини. З цього визначення слідує, що фізичні покарання, в тому числі ляпаси – це форма кривдження дитини, бо вони викликають фізичний біль та психічні страждання. На жаль, не всі погоджуються з цією думкою. Щоб змінити погляди батьків, необхідно не тільки показати їм, що таке сприйняття ляпасу помилкове, але й дати альтернативні фізичним покаранням способи поведінки з дитиною. Тому, з метою впровадження змін – навчання батьків, як виховувати дітей без ляпасів, 01 грудня 2015 р. у дошкільному навчальному закладі «Росинка» практичним психологом М.В.Фарафоновою проведено семінар-практикум з елементами тренінгу для батьків вихованців ДНЗ «Батьківське щастя: виховання без насилля». Захід пройшов згідно з планом заходів щорічної акції «16 днів проти насильства». Учасниками семінару-практикуму стали 16 представників батьківської громади ДНЗ «Росинка».

  Переглядів: 281 | Додав: Ольга | Дата: 01.12.2015 | Коментарі (0)

       У часи важких випробувань для України надзвичайно важливо мати позитивні образи майбутнього, які б підтримували і надихали. І кому, як не дітям, творити ці образи?
       Саме вони мають вирішувати, яким буде майбутнє - вирішувати своїми чистими серцями та світлими мріями.
       «Для бійців дитячі малюнки, як іконки ангелів-охоронців. Вони надихають і підтримують хлопців».
       Тепло дитячих сердець та рук зберігають малюнки вихованців ДНЗ «Росинка», які були передані воїнам 25-ї Дніпропетровської воздушно-десантної бригади Збройних Сил України. Вихованці дитячого садочка усі малюнки намалювали власноруч.

  Повертайся живим, солдате!
  Чекає на тебе мати,
  Чекають діти й дружина,
  Чекає вся Україна!
  Я вклонюсь тобі низько в ноги,
  Що ти не зійшов з дороги,
  Що став на захист країни –
  Нашої України!

  Переглядів: 175 | Додав: Ольга | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

       Інтенсивний науково-технічний прогрес і прискорений темп життя змушують педагога обирати нові шляхи та форми самороз¬витку. Щоб його професійна діяльність була ефективною, педагог має бути не лише теоретично підготовленим, а й володіти певни¬ми психологічними уміннями та навичками. Під час освітнього процесу на педагога можуть впливати уста¬новки та стереотипи, що, з одного боку, спрощують його світосприй¬мання, а з другого — викривляють. З метою усвідомлення впливу установок та стереотипів на особистість педагога, його професійну діяльність 26.11.15 р. практичним психологом ДНЗ «Росинка» Фарафоновою М.В. було проведено заняття з елементами тренінгу для педагогічного колективу дошкільного навчального закладу «Вплив установок та стереотипів на особистість педагога». Під час заняття були використані інтерактивні вправи на: усвідомлення впливу установок та стереотипів на поведінку, на уявлення про оточення та про себе; спонукання педагогів до пошуку власних спо-собів позбавлення від стереотипів та установок.

  Переглядів: 276 | Додав: Ольга | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

       15 листопада 2015 року в ДНЗ відбувся семінар для вихователів дошкільного навчального закладу «Курс на здоров'язбережувальні технології».

  Здоров'я — це повнота духовного життя,
  радість, ясний розум.
  Твоє здоров'я — у твоїх руках.

  В. О. Сухомлинський

       Мета: звернути увагу педагогів на виховання і розвиток, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; вдосконалення фахової майстерності педагогів, використання інноваційних технологій фізично-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку, творення належних умов для передачі педагогічного досвіду.
       Керівник семінару Г.М.Москаленко розкрила систему фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі, а завідувач ДНЗ О.В.Мармазінська розповіла про здоров'язбережувальні технології взагалі і конкретизувала ті технології або їх елементи, які застосовуються в ДНЗ. Свій виступ підтвердила слайдами.
       В обміні досвідом роботи щодо застосування здоров'язбережувальних технологій активну участь взяли:

  • вихователь Т.П.Подобєдова, яка розповіла, що практикує в роботі з дітьми пальчикову гімнастику; ... Читати далі »
  Переглядів: 314 | Додав: Ольга | Дата: 15.11.2015 | Коментарі (0)

       Нашої допомоги, захисту та любові потребує чудовий світ природи. І саме дорослі мають докласти максимум зусиль для того, щоб сформувати у малюків уміння бачити неповторну красу природи, навчити бути їй справжніми друзями, виховати у них почуття відповідальності. Коли дитина із самого дитинства усвідомить важливість природи в житті кожної людини, зрозуміє це розумом і серцем, - вона стане справжньою Людиною.
       11.11.2015 року відсвяткували на групі «Веселка» день народження синички. До цього свята повісили виготовлені батьками, годівниці для зимуючих птахів у фруктовому саду дитячого садка. Поклали до них насіння, крихти хліба, пшоно, кусочок сала для іменинниці. Для синички прочитали віршики. Послухали спів синички. Вона вже відчуває, що скоро прийде зима. «Синиця пищить – зиму віщить» - недарма так про неї в народі говорять. Такі свята проводяться з метою розширення та поглиблення знань дітей про світ птахів Розвивати спостережливість, інтерес до пізнання тваринного світу, допитливість. Виховувати любов до природи, бажання оберігати птахів, інтерес до усної народної творчості.

  Переглядів: 143 | Додав: Ольга | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)

       07.11.2015 року відбулося чергове засідання школи перспективного педагогічного досвіду «Стежинами духовності». Слухачі знайомилися з духовними цінностями Полтавщини. Відбулася екскурсія до Спасо-Преображенського чоловічого монастиря в с. Мгар біля м. Лубни.
       Заснований в 1619 році на кошти княгині Раїни Могилянки Вишневецької і збудований митрополитом Ісаєю Копинським (тоді ігуменом Густинським і Підгорським).
       За легендами, монастир на цьому місці існував ще до татарської навали XIII століття. В 1692 році на місці дерев'яної церкви, на кошти гетьманів Івана Самойловича та Івана Мазепи і за проектом талановитого віленського зодчого Иоганна-Баптиста Зауера (Івана Баптиста — автора Троїцького собору в Чернігові) у співдружністі з місцевими майстрами М.Томашевським і О.Пирятинським був збудований кам'яний Спасо-Преображенський собор.
       1785 року на місці, де любив усамітнюватися Афанасій Лубенський, патріарх Царгородський (пізніше прославлений як святий) була збудована дзвіниця. До 1917 року в монастирі зберегалися його святі мощі. Патріарх помер тут, повертаючись з Москви в Константинополь. Святитель Афанасій причисленний до святих в 1662 році. Зараз мощі його знаходяться в Благовіщенському соборі Харкова.
       У розписі монастирських будівель брав участь український художник І.Максимович.
       Мгарський монастир завжди відігравав видатну роль в духовному житті України. У 1622 році відомий церковний діяч Ісая Копинський створив тут братство, що активно протистояло окатоличен ... Читати далі »

  Переглядів: 220 | Додав: Ольга | Дата: 07.11.2015 | Коментарі (0)

  Осінь – цариця натхнення і яскравих фарб, цариця врожаю і прекрасних обрядів.

  Чудова, в пишному вбранні
  Приходить Осінь тихо, мов у сні
  То враз умиється дощами,
  Засипле жовтими листкам
  А то лиш ручкою змахне –
  Неначе літо зазирне.

       З 28.10.2015 року по 04.11.2015 у дитячому садку «Росинка» пройшли святкові осінні ранки у кожній віковій групі. Кожне свято унікальне та неповторне , наповнене відповідно до сюжету художніми композиціями, піснями , іграми та конкурсами. Осінь – це буйство яскравих фарб. Осінь – надзвичайно яскрава і врожайна пора року. Жовтий, зелений, червоний кольори цього часу. І декорації свята їм відповідають. Гарних пісень, віршів та таночків на святі було дуже багато, а також багато дитячого сміху та радості. Свята були по-осінньому яскраві, різнокольорові, щедрі на подарунки, прикрашені гарними таночками та чудовими віночками. Сценарії були насичені різноманітними героями, піснями, таночками, іграми, які підібрані згідно віку дітей, індивідуальними особливостями кожної дитини.
       Під час свят у дітей був піднесений, позитивний настрій. Вони активно приймали участь в хороводах, іграх, розповідали вірші, співали пісні, перевтілювались в різних героїв казок, розігруючи їх, як маленькі актори.
       Осінь – надзвичайна яскрава і врожайна пора року, яка запам’ятається дітям і чарівними наливними яблучками і різними овочами і фруктами. Діти обожнюють подарунки. Осінь – чарівниця подарувала багато чарівних миттєвостей. Для дітей ц свята були справжнє ... Читати далі »

  Переглядів: 201 | Додав: Ольга | Дата: 04.11.2015 | Коментарі (0)

       З 19.10. по 30.10.2015 року в ДНЗ відбулася виставка осінніх поробок «Осінь–чарівниця», на якій всі вікові групи представили спільні роботи своїх вихованців та їх батьків.
       Осінь — пора, багата різноманітністю фарб. Це й різноманітне кольорове листя, і круглі, гладкі, блискучі каштани різних розмірів, жолуді темно карамельного кольору, фігурні шишки, а так само горіхи, насіння бобові, різні овочі, ягоди і фрукти. Маленькі творці разом з батьками, із задоволенням перетворюють все це на красиві осінні шедеври. До того ж, участь у зборі природного матеріалу дозволяє знайомити дітей з навколишньою природою, розвиває їх фізично і емоційно.
       Наш дошкільний заклад працює над питанням художньо-естетичного розвитку дітей, тому що саме сприйняття, розуміння прекрасного починається саме в дитинстві. Основним завданням нашого дошкільного закладу є формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та пізнавальної активності.. Через індивідуальний підхід до кожної дитини та співпрацю з батьками педагогічний колектив забезпечує всебічний розвиток дитини, який буде слугувати підґрунтям для набуття нею в подальшому спеціальних умінь і навичок, формування особистісних якостей.

  Переглядів: 203 | Додав: Ольга | Дата: 01.11.2015 | Коментарі (0)

       21.10.2015 року на базі ДНЗ «Росинка» відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу «В гармонії з природою» для вихователів ДНЗ м.Комсомольська, який проводився відповідно до плану роботи міського методичного кабінету.
       В роботі взяли участь методист методичного кабінету Б.П.Войтович, завідувач ДНЗ «Росинка» О.В.Мармазінська.
       Робота була спрямована на активізацію пізнавальної, проблемно-пошукової діяльності дітей. Розглядалися питання впровадження в практику роботи інноваційних педагогічних технологій під час ознайомлення дітей з природою, а також використання екологічних ігор, мовленнєвих та логічних завдань. Семінарпроводився з елементамитренінгу, тому інформаційні повідомлення чергувались з практичнимивправами.
       Виховуючи у малят любов до природи, рідної землі, навчаючи їх оберігати і примножувати навколишню красу, формуються зачатки екологічної та моральної свідомості, духовності, гуманізму. Виховані в любові до природи юні громадяни України, які житимуть у третьому тисячолітті, мають бути позбавлені жорстокості, користолюбства, усвідомлювати, що святий обов’язок кожного – не завдавати шкоди живому світові. На семінарі своїм досвідом роботи поділилися вихователі Л.В.Стасенко і О.А.Фень. Проблема над якою працює Ліза Валеріївна «Пошуково-дослідницька діяльність в роботі з дітьми» провела із слухачами майстер-клас.
       Працюючи над проблемою екологічного виховання дошкільнят, слід зазначити, що вагоме місце у роботі з дітьми посідає казка, бо без казки неможливо уявити дитинство. Вихователь О.А.Фень поділить ... Читати далі »

  Переглядів: 191 | Додав: Ольга | Дата: 21.10.2015 | Коментарі (0)

       13 жовтня 2015 року з дітьми старшогоого дошкільного віку була проведена спортивна розвага «Здоровим будь». Вихователі В.В.Загребельна, Г.С.Біленко, Н.В.Васильєва разом з музичним керівником Л.О.Намінас організували для дітей цікаві змагання, де використали різні спортивні ігри, було підібрано дуже веселу музику. Діти отримали масу задоволення, радості, можливість розвиватися, рухатися.
       Фізкультурні свята і розваги дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. Підготовка до свята, розучування віршів, красиві емблеми, музика, пісні, різноманітні змагання, ігри позитивно впливають на загальний фізичний розвиток дітей, розвивають у них почуття краси, уяву.
       А головне фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджають почуття відповідальності.
       Одним із головних напрямків роботи над якими працює дошкільний навчальний заклад «Росинка» є збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят.

  Хто з фізкультурою на «ти»,
  В житті досягне він мети,
  Бо в спорті — міць та сила
  І для душі, й для тіла.

       Розвага пройшла на високому емоційному рівні, діти бу ... Читати далі »

  Переглядів: 194 | Додав: Ольга | Дата: 13.10.2015 | Коментарі (0)

       29.09.2015 року в дошкільному навчальному закладі «Росинка» практичним психологом М.В.Фарафоновою було проведено заняття «Вперше до дитячого садка» з елементами тренінгу для батьків дітей раннього віку, які проходять адаптаційний період. Учасниками семінару-практикуму стали 17 представників батьківської громади ДНЗ «Росинка». Для малюка дитячий садок — це новий, ще невідомий простір, нове оточення і нові стосунки; потрапивши сюди, дитина змушена до всього пристосовуватися. Для того, щоб сформувалися механізми саморегуляції, які дозволять малюку пристосуватися до нових умов, дитині потрібно відчувати себе захищеною, тому метою заходу було ознайомлення батьків з особливостями та чинниками успішної адаптації дітей до умов дошкільного закладу. Протягом заняття батьки змогли відчути на собі те, що відчуває дитина, коли вона вперше приходить до дитячого садочку. Батькам було запропоновані різноманітні вправи, під час яких вони усвідомили труднощі, що можуть спіткати їх дітей в процесі адаптації, а також навчалися відчувати наслідки власної батьківської поведінки.

  Переглядів: 216 | Додав: Ольга | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)

       22 вересня 2015 року в нашому дошкільному навчальному закладі відбулося уже традиційне щорічне свято – Посвята в дошкільнята. Вихователі спільно з музичним керівником підготували цікаву розважальну програму для дітей. З любов’ю і радістю малечу зустрічали старші вихованці у ДНЗ «Росинка». Завітали на свято також казкові герої. Малюки отримали позитивні емоції від свята, а на довгу згадку – пам’ятні медалі із зображенням уже рідного їм садочку. Свято закінчилося, а попереду довгі кроки до пізнання Країни Знань, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вихователі та батьки.

  Переглядів: 183 | Додав: Ольга | Дата: 22.09.2015 | Коментарі (0)

       16 вересня 2015 року відбулося чергове засідання школи передового педагогічного досвіду «Стежинами духовності» з морально-духовного виховання дошкільників – педагогічні міні-читання: «Золотий фонд вітчизняної педагогіки: К.Д.Ушинський». Метою заходу було: вдосконалення і підвищення професійної майстерності педагогів з питання духовно-морального виховання дошкільників, активізування творчого потенціалу вихователів, формування здатності до швидкої адаптації в умовах реформування дошкільної освіти, здійснювання обміну досвідом, педагогічними знахідками.

  Переглядів: 196 | Додав: Ольга | Дата: 17.09.2015 | Коментарі (0)

       Перше вересня - початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів. Для когось цей навчальний рік буде останнім в дошкільному навчальному закладі, а для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання. В цей день в дошкільному навчальному закладі «Росинка» була організувана "маленька лінійка" для дошкільників, під час якої завідуюча ДНЗ привітала всіх працівників ДНЗ та вихованців з новим 2015/16 н.р.. Після чого був організовиний музичним керівником святковий концерт, розважальна програма, танці.

  Переглядів: 229 | Додав: Ольга | Дата: 01.09.2015 | Коментарі (0)

       Шановні батьки! Нагадуємо, що станом на 15.04.2015 р. комплектацію груп в ДНЗ «Росинка» на 2015 рік завершено. Вільних місць не має. Збори для батьків новостворених груп відбудуться 23 квітня о 16.00год. в музичній залі.
       Запрошуються батьки зареєстрованих дітей, згідно електронної реєстрації на 2015 р. включно по 52 номер.

  Адміністрація ДНЗ

  Переглядів: 217 | Додав: Ольга | Дата: 15.04.2015 | Коментарі (0)

  Шановні батьки!

       23 квітня 2015 року о 16.00 в приміщенні музичної зали дошкільного закладу відбудуться батьківські збори для батьків, зареєстрованих дітей, відповідно електронної реєстрації на 2015 р.
       Прохання: дітей з собою не брати. Явка обов’язкова!

  Адміністрація ДНЗ

  Переглядів: 199 | Додав: Ольга | Дата: 01.04.2015 | Коментарі (0)